Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Obrazki do pokoju dziecięcego

28 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność
Filtr

Obrazy do pokoju dziecka

Małe dzieci uczą się bardzo szybko. Łatwo zapamiętują nowe informacje, ponieważ są bardzo aktywne, a ich młode umysły niezwykle chłonne. Nauka mowy, czytania i pisania to niezbędne umiejętności, których dziecko może z łatwością nauczyć się przez zabawę, jeszcze przed pójściem do szkoły. Niektórzy twierdzą nawet, że już roczne dzieci mogą nauczyć się czytać.

Warto pozwolić dziecku samodzielnie je wybrać, a pokój będzie mu się znacznie bardziej podobał. Dobrym pomysłem jest wydzielenie dziecku w pokoju miejsca na ścianie, gdzie będzie mogło ono wieszać swoje ulubione plakaty i rysunki namalowane na zajęciach plastycznych.

Obrazy dla dzieci to doskonały sposób na urozmaicenie wystroju dziecięcego pokoju. Wybierając oryginalne dekoracje, warto postawić na kreatywne rozwiązania. Oto kilka propozycji:

  • Obrazki 3D — duże obrazki z nadrukowanymi cyfrowo fotografiami 3D będą idealną ozdobą niszy lub wnęki w ścianie.
  • Obrazki dla maluchów świecące w ciemności — oryginalne dekoracje, które ozdobią pokój nie tylko w dzień, ale i w nocy. W sprzedaży dostępne są też specjalne, świecące kredki i flamastry, dzięki którym dzieci namalują takie obrazki same, obrazki dla maluchów jak najbardziej zaciekawią tych najmłodszych.
  • Obrazki z puzzli — puzzle to doskonała rozrywka dla najmłodszych i dorosłych. Po ułożeniu duże układanki mogą też zamienić się w dekoracje ścian.
  • Obrazki do pokoju dziecka odgrywają istotną rolę w rozwijaniu wielu umiejętności, a przy tym sprawiają, że dziecko ucząc się, dobrze się bawi. Warto wspólnie z najmłodszymi poświęcić nieco czasu na ozdobienie ścian pokoju kolorowymi rysunkami.