Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Trendy wnętrzarskie na 2019


W programie Pytanie na Śniadanie Marta Suchodolska - Dyrektor Kreatywna Westwing - opowiadała o trendach wnętrzarskich na 2019. W aranżacji zaprezentowanej na antenie zostały użyte produkty dostępne na WestwingNow, które widzisz obok.


Aksamit i kamienie szlachetne


Aksamit, frędzle, marmur i złoto to najważniejsze trendy aranżacji Retro Glam zbudowanej z elementów naszej nowej linii Westwing Collection. Styl ten pięknie prezentuje się w mocnych kolorach, takich jak głębokie odcienie kamieni szlachetnych: szmaragdu, rubinu i szafiru. Podczas segmentu Pytanie na Śniadanie Marta opisała, w jaki sposób każdy z tych trendów można odzwierciedlić w aranżacji salonu. Uwagę przykuwają zwłaszcza najmodniejsze detale: frędzle na lampach stołowych w stylu retro oraz na aksamitnych pufach, które pełnią funkcję stolików kawowych. Jeśli tak jak my lubisz zabawę kontrastem, spróbuj postawić ciemno-zielony puf obok fotelu w kolorze bordo. O ile produkty te łączyć będą takie elementy jak styl, materiał wykończenia oraz nasycenie barwy, wszystko połączy się w spójną całość.


Retro Glam 2019


Wpływ lat 20. na współczesne aranżacje to przewodnia myśl stylu o nazwie Retro Glam, która pochodzi z połączenia słów Retro i Glamour (po polsku splendor). W programie Pytanie na Śniadanie została zaprezentowana kompletna aranżacja salonu z nutą art déco. To, co chyba najlepiej wskrzeszy duch lat 20. w Twoim salonie to ciekawe geometryczne kształty, zarówno w większych elementach, takich jak sofy, jak i w dekoracjach, lampach czy ażurowych krzesłach.


Złoto i Marmur


Niezbędnym wykończeniem aranżacji w stylu Retro Glam jest również złoto w intensywnym wyrafinowanym odcieniu. Znajdziesz je w dekoracjach i dodatkach oraz subtelniej: w podstawach mebli czy nóżkach sof. Przy czym absolutny must have tej aranżacji to złoty barek. Aranżację dopełnią akcenty z marmuru, które podkreślą aurę finezyjnego luksusu. Koniecznie też zwróć uwagę na oświetlenie: lampy-kule z bielonego szkła ocieplą pomieszczenie i nadadzą mu niepospolity wygląd!


Odkryj naszą linię Westwing Collection w stylu Retro Glam na WestwingNow i kup swoje ulubione modele mebli, lamp, tekstyliów i dekoracji!

Ponadczasowy trend Retro Glam!

5 Produkty