Odświeżamy nasze wnętrze na wiosnę


Przedwiośnie to idealny czas na zmiany w życiu i najbliższym otoczeniu. W programie Pytanie na Śniadanie, Marta Suchodolska - Dyrektor Kreatywna Westwing – opowiadać będzie, jak najłatwiej wprowadzić do domu najświeższe trendy letnio-wiosenne, za pomocą mebli, lamp i dekoracji WestwingNow. Jako uzupełnienie naszej aranżacji z programu Pytanie na Śniadanie i ponieważ wszyscy kochamy wiosenne metamorfozy, spisaliśmy kilka pomysłów, dzięki którym sprawisz, że Twój dom zamieni się w radosną i relaksującą przestrzeń.

Walczyk wiedeński


Jednym z najnowszych trendów w designie, który kojarzyć może się z francuskimi kawiarenkami lub kolonialnym salonem, jest plecionka wiedeńska, zwana również rattanową. W tym sezonie znajdziesz ją nie tylko na krzesłach, lecz również na lampach, lampionach, tacach i stolikach. Choć materiał wydaje się trochę staromodny, to absolutny must-have sezonu, przy czym jasna ażurowa faktura cudownie rozjaśni pomieszczenie i doda mu sporej dozy lekkości. Warto przy tym pamiętać, że produkty wykonane z tego materiału nie lubią zimnych temperatur, więc lepiej nie wystawiać ich na zewnątrz.

Letnie boho


Kolejny mocny trend tego sezonu zawsze kojarzy się z cieplejszym klimatem i egzotycznymi podróżami: boho. W wiosenno-letniej odsłonie, radzimy wprowadzić go za pomocą wielu mniejszych elementów z naturalnych materiałów, takich jak osłonki na doniczki, poduszki i włókniane pufy. Czarno-białe desenie i rożnorodność etnicznych faktur cudownie przypomną Tobie o wakacjach i cieplejszych krajach w oczekiwaniu na urlop!

Zielono mi!


Jak powszechnie wiadomo zieleń to kolor wiosny, jak również najbardziej kojąca barwa na palecie przywołująca świeżość i zmiany. Przedwiośnie jest idealną porą, by oprócz małych dekoracji w tym kolorze, wprowadzić również do mieszkania świeże rośliny! Odpowiednio dobrane rośliny doniczkowe odświeżą powietrze w Twoim domu i dosłownie ożywią każdą aranżację. Wiosną i latem najlepiej wyeksponujesz je w doniczkach i osłonkach z naturalnych materiałów. Jeśli szukasz czegoś bardziej wystawnego dla mniejszych okazów, pomyśl by, wyeksponować je w wyższych doniczkach na nóżkach. Uszlachetnią one Twój salon i dodadzą mu lekkości. Kolejną wielką zaletą roślin jest to, że pasują do każdej palety barw i każdego stylu - jest to najsprytniejszy sposób, by przemycić mocniejszy kolor do Twojego domu!

Pomaluj mi świat


Jeśli zastanawiasz się jaką paletę kolorów wprowadzić do Twojego domu na wiosnę, stawiamy na lekko przygaszone odcienie morza i pudrowego różu na tle naturalnych beżów i brązów drewna, bambusa i naturalnych włókien. W aranżacji, którą obejrzysz w Pytanie na Śniadanie, Marta Suchodolska ustawiła naprzeciw siebie sofę i szezlong w kontrastujących kolorach przygaszonego turkusu i pudrowego różu. Dzięki bardzo neutralnej bazie i kilku dodatkom w tych samych kolorach, takim jak poduszki lub wazony, całość zamknęła się w bardzo spójną i harmonijną, ale też odrobinę zadziorną całość.

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Cię do wiosenno-letniej metamorfozy w Twoim domu.

Odkryj szeroką gamę najmodniejszych mebli i dekoracji na WestwingNow!

Spring is coming! Dekoracje boho, ekspozycja roślin, naturalne materiały i jasne kolory, czyli najmodniejsze trendy na wiosnę!

17 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność
Filtr