Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150

Black Friday

Odkryj nasze meble i dekoracje w ofercie Black Friday Sale, nawet do -70% taniej, tylko od 28 listopada do 1 grudnia! W ofercie znajdziesz meble i dekoracje w każdym stylu. Zanurz się w naszych ofertach Black Friday i znajdź inspirację dla Twojego mieszkania lub domu.


Co to jest Black Friday?


W Black Friday (czarny piątek) wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki. Tradycja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie Black Friday jest dniem następującym po Święcie Dziękczynienia (które zawsze jest w czwartek) i inaugurującym w ten sposób sezon zakupów świątecznych. W Polsce z roku na rok Black Friday staje się coraz popularniejszą inicjatywą. A teraz możesz również skorzystać z wyprzedaży Black Friday na WestwingNow!


Oferty Black Friday na WestwingNow


Skorzystaj z niesamowitych ofert i rabatów z okazji Black Friday. Czeka na Ciebie szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów do domu oraz stylowe, solidne meble. W naszej ofercie znajdziesz piękne tekstylia i oczywiście wszystko, co możliwe, by przyozdobić Twój świąteczny stół.


Dołącz do nas, by zainaugurować sezon zakupów świątecznych z Black Friday Sale. Odkryj olśniewające prezenty i oryginalne dekoracje w bezkonkurencyjnych cenach. Wyczaruj magię świąt pięknymi produktami WestwingNow teraz nawet 70% taniej.

Black Friday: meble, dekoracje i inne

Black Friday: meble, dekoracje i inne

1 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr