Upominki świąteczne

93 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr

Upominki świąteczne, które wywołują uśmiech

Zwyczaj obdarowywania się niewielkimi upominkami świątecznymi to kwintesencja świątecznej atmosfery. Często zdarza się, że drobne upominki ofiarujemy sąsiadom, kolegom i koleżankom z pracy, czy niektórym znajomym. To piękny zwyczaj i warto go celebrować. Czasem jednak wybór niewielkiego upominku z klasą to nie lada wyczyn.

Podpowiadamy jakie upominki świąteczne wręczyć, by wywołać uśmiech na każdej twarzy

Niewielkie upominki na święta - nasze propozycje i pomysły

Wśród naszych starannie dobranych upominków znajdziesz oryginalne i nierzadko nietypowe propozycje. Zwróć uwagę na uroczy komplet solniczki i pieprzniczki Lamas od Andrea House. Złote pojemniki na przyprawy w kształcie lam wywołają uśmiech na twarzy każdego kuchmistrza.

Interesującym pomysłem może być także klasyczna gra planszowa. Wśród naszych pomysłów na upominki znajdziesz takie klasyki jak chińczyk, puzzle czy domino. Wszystkie gry są starannie wykonane i na pewno przypadną do gustu wszystkim fanom dobrego designu.

Ciekawym pomysłem na świąteczny upominek może być też ilustrowany pięknymi i inspirującymi fotografiami album. Wybraliśmy dla Ciebie między innymi album ze zdumiewającymi fotografiami przestworzy, zrobionymi w czasie burz. Ten odważny projekt pozwala spojrzeć za kulisy imponujących zjawisk atmosferycznych.

Podaruj znajomym dekorację, która stworzy dla nich czarującą atmosferę

Kolejny piękny podarek to elegancka dekoracja, którą każdy chętnie wyeksponuje w swoim salonie. Puzderka, pojemniki i figurki w duchu świąt sprawią, że nadchodzące święta będą jeszcze piękniejsza. Taki prezent z pewnością sprawi, że obdarowani będą wracać do Ciebie myślami w ten wspaniały czas.

Możesz zdecydować się również na ozdoby i praktyczne utensylia zarazem. Kryształowy shaker do koktajli Jolin, ze złotym zamknięciem ozdobi każdy barek, a przygotowane z jego pomocą koktajle umilą czas świątecznego relaksu. Takie upominki świąteczne lubimy otrzymywać najbardziej.