Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Miseczki do zupy i miski

31 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Miseczki do zupy pasujące do zastawy

W sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz miseczki do zupy wykonane z różnych materiałów, w różnych kolorach i wzorach. Wszystko po, abyś mógł wybrać miski idealnie komponujące się z pozostałą zastawą i stylem, jaki panuje we wnętrzu Twojego domu.

Miska na zupę w Twoim ulubionym stylu

Salaterki, miski do sałatek i średniej pojemności miski mogą służyć do serwowania surówek, deserów i sałatek, ale sprawdzą się również przy podawaniu różnego rodzaju zup. Te bardziej eleganckie, wykonane ze śnieżnobiałej porcelany i zdobione delikatnymi motywami warto wykorzystać do serwowania zup z kolorowymi dodatkami. Miska przyda Ci się również w serwowaniu samych dodatków, jak np. makaronu, czy drobnych przekąsek.

Miska z różnych materiałów

Miseczki do zupy to naczynia, które coraz częściej zastępują tradycyjne talerze głębokie. Można w nich podawać różne rodzaje zup: od zup klarownych, przez zupy zaprawiane i kremowe, po dania z dodatkami. Eleganckie miski z stylowej porcelany dostępne na WestwingNow są trwałe i bardzo wygodne w użytkowaniu. Możesz wybierać spośród misek gładkich i jednokolorowych, w maksymalnie prostej formie lub postawić na naczynia zdobione. Tym, co decyduje o charakterze zastawy, jest materiał z jakiego została wykonana. Na WestwingNow znajdziesz miseczki na zupę z gliny, ceramiki, kamionki, porcelany oraz szkła.

Kup miseczki do zupy na WestwingNow

Każda aromatyczna zupa potrzebuje wyjątkowej oprawy, którą stanowić będzie oryginalna miska na zupę. W sklepie online WestwingNow znajdziesz miski z porcelany i ceramiki, które sprawdzą się na co dzień i od święta. Oferujemy eleganckie porcelanowe miski, które będą pasować do innych elementów zastawy, oraz kamionkowe rustykalne modele, które będą ozdobą samą w sobie. Ale to nie wszystko – mamy też miseczki na zupę w wersji modern o nieregularnych kształtach. Zajrzyj na WestwingNow i wybierz swoją idealną miskę.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000