Srebrne lustra

12 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Efektowna oprawa

Lustro wykonane z jednolitej tafli szkła jest najpopularniejszym powszechnie występującym modelem. Pełni funkcję przede wszystkim użytkową, chociaż dzięki usytuowaniu lub ramie może również pełnić funkcję dekoracyjną.

  • Lustro w drewnianej ramie — niezależnie od kształtu i wielkości, pasuje do każdego wnętrza, o ile występują w nim inne drewniane elementy lub drewniane meble. Często wykorzystywane jest w przedpokoju. Drewniana rama pasuje do wnętrza urządzonego w stylu eko. Pomalowana na biało idealnie wpisze się w konwencję stylu skandynawskiego lub prowansalskiego. Lustro w białej przecieranej ramie będzie stanowić dopełnienie wnętrza urządzonego w konwencji shabby chic.
  • Lustro w metalowej ramie – odnajdzie się w każdej przestrzeni, o ile będzie odpowiednio dopasowane. Złota zdobiona rama pasuje do wnętrz stylizowanych, złota prosta – do wnętrz w stylu art deco lub klasycznie eleganckich. Srebrna rama jest nieco bardziej uniwersalna. Taki wybór będzie dobry szczególnie tam, gdzie wnętrze utrzymane jest w chłodnej tonacji.
  • Lustro w mozaikowej ramie – idealne do pomieszczenia urządzonego w stylu etno, ale nie tylko. Może stanowić fantazyjny dodatek we wnętrzach, które potrzebują akcesoriów o dekoracyjnym charakterze.
  • Lustro bez ramy – najczęściej kojarzone z łazienką lub toaletą, choć nie ma powodów, by do tych pomieszczeń ograniczało się ich wykorzystanie. To znakomity pomysł na lustro w mieszkaniu urządzonym w minimalistycznym stylu. Będzie funkcjonalnym i ascetycznym dodatkiem.

Lustro srebrne z wielu elementów

Istnieje powiedzenie: „lustro jest piękne, gdy się do niego uśmiechasz”. A czy możliwe jest lustro piękne również wtedy, gdy nikt się do niego nie uśmiecha? Piękne samo w sobie? Możliwe. Przykładem takiego lustra są pełniące funkcje głównie dekoracyjne kompozycje lustrzane, składające się z wielu przemyślanie ułożonych elementów. To dodatki najwyższej designerskiej próby.

Z czym łączyć srebro?

Ciekawą opcją są również lustra w srebrnej ramie. Stylowe w bogato zdobionej oprawie warto jest wykorzystać w gabinecie, dzięki czemu pomieszczenie zyska wytwornego charakteru. Bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest dom, lustro w srebrnej ramie będzie zawsze do niego pasować. Współgra doskonale nie tylko z pełną gamą kolorystyczną, lecz także z każdym rodzajem materiału. Miękkie tkaniny, a także wytworna naturalna skóra, zyskują przy zestawieniu ich ze srebrną barwą. Rama o prostej formie będzie uniwersalna.

Lustro w srebrnej ramie, jako element stylu glamour

Wnętrze w stylu glamour łączy w sobie nowoczesność z barokowym charakterem. Nowoczesne kolory przeplatają się z klasycznymi formami. Dlatego styl ten jest szczególnie lubiany przez młode i niezależne kobiety. Meble znajdujące się we wnętrzach tego typu są stylizowane na antyki. Duże stylowe lustro w nietypowej ramie – koniecznie srebrnej lub złotej o szerokości przynajmniej 5 centymetrów – to absolutny „must have” w sypialniach i łazienkach urządzonym w stylu glamour. Wnętrze zyskuje elegancję, a znajdujące się w nim przedmioty budzą skojarzenia z luksusem. Jednak wcale nie potrzeba kosztownych akcesoriów, aby mieszkanie urządzić w stylu glamour. Wystarczy dobór odpowiedniej kolorystyki. Jako że blask odgrywa w tym przypadku znaczącą rolę, w pomieszczeniu urządzonym w tym stylu muszą znaleźć się srebrne przedmioty. Dla zaznaczenia kontrastu poleca się wybrać jeden kolor dominujący, na przykład turkus, fiolet, róż, zieleń, który będzie nadawał wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Nie wiesz, jakie zwierciadło powinno znaleźć się w Twoim domu? Nie ma problemu! Eksperci z WestwingNow z chęcią pomogą ci dobrać właściwe lustro srebrne.