Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Łóżka białe

  7 Produkty

  Łóżka białe: śpij spokojnie

  Biel to barwa wielu możliwości – szczególnie w aranżacji. Rozjaśnia wnętrze, powiększa je optycznie i wprowadza lekki, przytulny nastrój. Nic więc dziwnego, że w wielu sypialniach królują białe łóżka. Na WestwingNow znajdziesz ofertę stylowych i komfortowych białych łóżek dwuosobowych.

  Łóżko białe a styl aranżacji

  Łóżko białe stanowi doskonały wybór do sypialni bez względu na dominujący styl aranżacyjny. Pozwala się wyciszyć i poczuć harmonię, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniu do relaksu.

  Jeśli masz ochotę na styl prowansalski, świetnie sprawdzić się łóżko białe metalowe z misternie dekorowanym zagłówkiem. Miłośnicy stylu skandynawskiego wybiorą łóżko proste, bez zbędnego dekoru. Scandi kocha aranżacyjną dyscyplinę, do której można wprowadzić przytulne dodatki. Łóżko białe o prostym designie, i tym bardziej pałacowym, doskonale odnajdzie się we wnętrzu urządzonym w stylu glamour. Kluczem są dodatki – na przykład biel w połączeniu z czernią to typowo elegancki duet.

  Odkryj ofertę białych łóżek na WestwingNow. Nasi styliści wybrali produkty znanych marek, a także pomogli stworzyć produkty z naszej Westwing Collection. Dzięki temu, niezależnie od stylu, w jakim chcesz urządzić swój dom kupisz łóżko, które będzie do niego pasowało.