Lampy ze srebra

159 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Lampa srebrna w stylu glamour

Czarujący bajecznym połyskiem styl glamour ceni eleganckie i efektowne dodatki. We wnętrzu glamour przeplatają się kolory biały, czarny, szary i srebrny, a ich nietuzinkowa gra potrafi zaowocować olśniewającymi kompozycjami. Oświetlenie może stanowić jeden z wyraźniejszych srebrnych akcentów.

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na dwa projekty:

  • Lampa srebrna wisząca w formie kuli – jej powierzchnia jest najczęściej chromowana, co wiąże się z dużą odpornością na korozję. Wykończona na wysoki połysk obudowa wspaniale odbija światło. Lampa może mieć formę zabudowanej bądź ażurowej kuli. Ciekawie prezentują się też modele wiszące z pasiastymi prześwitami, przez które sączy się światło.
  • Lampa srebrna stołowa – zarówno podstawa, jak i abażur urzekają srebrzystą barwą. Dostępne są podstawy o różnych kształtach, na przykład przypominające wazon lub składające się z form kulistych. Takie praktyczne akcesoria dekoracyjne świetnie urozmaicają aranżację salonu i sypialni.

Lampa srebrna w stylu modern

W formie kuli, kopuły, walca lub innych figur geometrycznych to świetna dekoracja także w aranżacji w stylu modern. W przeciwieństwie do modeli spod znaku glamour powierzchnie lamp są częściej wykańczane na matowo, wciąż jednak czarują delikatnym, srebrzystym połyskiem. Do ich produkcji wykorzystuje się różne gatunki metali, przede wszystkim stal i aluminium. W połączeniu ze szkłem bądź tworzywami sztucznymi tworzą ciekawe kompozycje. Lampa srebrna w stylu modern to często model energooszczędny z diodami LED zamiast klasycznych żarówek. Doskonale sprawdza się zarówno w wersji wiszącej, jak i podłogowej czy biurkowej. Już najprostsza lampa kreślarska zyskuje mnóstwo uroku, jeśli czaruje srebrzystym wykończeniem. To doskonały wybór zarówno dla minimalistów, jak i miłośników stylu glamour. Lampa ze srebra to aranżacyjna księżniczka, która w każdej formie urzeka eleganckim blaskiem i lekkością optyczną.