Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Kubki: czerwony

  0 Produkty

  Kubki czerwone wciąż są bardzo popularne. Czerwone dodatki w kuchni były i są nadal modne. A kubki to naczynia, bez których trudno w kuchni funkcjonować. Używamy ich, na co dzień do picia wody, soków czy ciepłych napojów. Przydają się też w kulinarnych eksperymentach. Mogą służyć, jako miarki do odmierzania mąki lub cukru podczas pieczenia czy gotowania. Te do podawania ciepłych napojów - kawy, herbaty, ciepłego mleka czy kakao, najczęściej wyposażone są w wygodny, nienagrzewający się uchwyt, dzięki któremu możemy bezpiecznie, bez obawy, że się oparzymy czy oblejemy, pić z nich lub przenosić naczynia z miejsca na miejsce.

  W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór kształtów oraz wielkości kubków. Dzięki temu możemy wybrać takie, które najbardziej nam odpowiadają zarówno pod względem wyglądu jak i kształtu, pojemności i dekoracji. Przy wyborze powinniśmy też kierować się przeznaczeniem. Inny kubek wybierzemy do herbaty, a trochę inny do kawy. Te drugie zazwyczaj są bardziej masywne, wykonane z grubszej kamionki. Kubki do herbaty są bardziej dekoracyjne, zrobione z pięknej porcelany lub ceramiki.

  Czerwone kubki

  Pomysłowo ozdobią i ożywią kuchenny stół. Gorąca herbata w czerwonym kubku będzie jeszcze bardziej gorąca. Stawiająca na nogi kawa w czerwonym kubku jeszcze bardziej postawi na nogi. Dlaczego? Bo czerwień to kolor ognia, temperatury, energii i działania. Nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale też wzmaga apetyt. Czy zauważyliście, że herbata podana w czerwonym kubku jakby lepiej smakuje?

  Kolorowe dodatki dynamizują przestrzeń. Czerwony kubek z innymi wielokolorowymi towarzyszami rozświetli stonowaną jadalnię feerią barw. Na kolorowym obrusie stworzą buchającą energią plamę, na białym – wyraziste punkty kontrastujące z otaczającą je łagodnością. Czerwone kubki z czerwonymi spodeczkami wyznaczą w kuchni kolorystyczną ścieżkę, którą podążyć mogą inne kuchenne akcesoria, na przykład ściereczki zdobione czerwonym szlaczkiem.

  Czerwona barwa sprawia, że kubki są piękne same w sobie. Ale czerwień to też doskonałe tło dla różnego rodzaju ręcznie malowanych ornamentów i zdobień wykonywanych innymi technikami. Na czerwonym tle świetnie prezentują się kropeczki, paseczki, kratki i inne drobne, subtelne wzorki. Czerwona ceramika w tym kubki często przygotowywana jest pod nadruk, najczęściej metodą sublimacji. Czerwień przyciąga wzrok - to z tego powodu czerwone kubki często wykorzystywane są, jako nośnik pod logo lub hasło reklamowe. Biało-czerwone kubki ozdobione odpowiednimi hasłami to znakomite gadżety dla polskich kibiców.

  Czerwone kubki ceramiczne

  W czerwieni znakomicie wyglądają standardowe kubki o pojemności około 300 ml, jak i wielkie kubki w rozmiarze XXL oraz maleńkie kubeczki dla dzieci. Zwolennicy czerwieni, a zarazem ornamentów kwiatowych, powinni docenić kubki zdobione motywem róż lub maków, tak pasujących do rustykalnie lub po prostu tradycyjnie urządzonych wnętrz. Aż się prosi, by do kuchni lub jadalni zaaranżowanych w stylu skandynawskim, wprowadzić kubki dekorowane motywami znanymi ze skandynawskiego folkloru. Są to często występujące właśnie w wersji czerwonej charakterystyczne sploty lub tradycyjne wzorki, na przykład rzędy reniferów.

  Czerwony kubek od święta

  Czerwone serduszka to ikona walentynek, więc czerwone kubki na walentynkowym stole są strzałem w dziesiątkę. Ponadto, czerwone kubki wraz z czerwonymi i zielonymi akcesoriami będą doskonałą dekoracją stołu podczas świąt Bożego Narodzenia. Wszak czerwony to „znak firmowy” Świętego Mikołaja, zielony kojarzy się zaś z choinką. Stół udekorowany czerwonymi i złotymi dodatkami to będzie strzał w dziesiątkę podczas tych najmilszych dni w roku.

  Plastikowe i papierowe kubki na imprezę

  W dbałości o estetykę naczyń jednorazowych towarzyszących imprezom, produkuje się coraz więcej niezwykle pięknych, designerskich talerzyków, kubków, filiżanek i sztućców z papieru lub tworzyw sztucznych. Niekiedy do złudzenia przypominają te ceramiczne, niekiedy wyróżniają się wyrazistymi kolorami, atrakcyjnymi wzorami, doskonałą jakością wykonania. Kolorowe, gładkie lub wzorzyste kubki jednorazowe oddane do dyspozycji gości w czasie hucznej imprezy lub kameralnej „domówki” są nie tylko praktyczne, ale i stanowią element dekoracyjny, świadczący o dobrym guście gospodarzy i ich dbałości o estetyczną oprawę przyjęcia.

  Świątecznie i po amerykańsku

  Wyraziste czerwone kubki z serwetkami w czerwony deseń idealnie pasują do wszelkich żywiołowych, dynamicznych imprez, szczególnie tych zorganizowanych na amerykańską modłę. Za oceanem kolorowe plastikowe kubeczki stanowią podstawowe wyposażenie każdego spotkania, a najpopularniejsze są właśnie czerwone i niebieskie. Kubki czerwone to wciąż jedne z najpopularniejszych naczyń do serwowania napojów.