Kubki bez ucha

59 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Kubek z zaparzaczem

Obecnie bije rekordy popularności. W zestawie ma wygodne sitko do zaparzania herbaty oraz praktyczną pokrywkę. Pierwszy sprawia, że fusy nie dostają się do kubka, drugi pozwala wydobyć z herbaty bogatą w walory smakowe esencję. Taki kubek często dysponuje również wyjmowanym ceramicznym filtrem. Najbardziej optymalna pojemność kubka to 350 ml, choć dla wytrawnych herbaciarzy są też większe modele. Taki kubek to oryginalny pomysł na prezent.

Kubki dla dzieci

Nauka samodzielnego picia to wyzwanie dla dziecka i dla rodziców. Zanim bobas pożegna się z butelką, możemy zacząć przyzwyczajać go do zmian za pomocą kubka-niekapka z miękkim, wyprofilowanym ustnikiem i odpowiednio ukształtowanym uchwytem. Dobry kubek-niekapek faktycznie nie kapie, kiedy przechyli się go do góry dnem. Specjalny system zaworków zapobiega rozlewaniu się płynów. Kubki dla dzieci powinny być lekkie, odporne na uszkodzenia i łatwe do mycia. Dzieci należy szczególnie chronić przed wpływem szkodliwych substancji warto, więc zadbać, żeby plastik, z którego wykonany jest kubek, nie zawierał Bisfenolu A (BPA). Zanim dziecko nauczy się pić z „otwartego” kubeczka, może wypróbować kubek z dzióbkiem lub słomką. Takie naczynie nie ma zaworka i umożliwia swobodny przepływ napojów. Ustnik jest zwykle sztywny i nieduży, a słomka dłuższa i elastyczna – idealna dla aktywnych maluchów. Kiedy dziecko podrośnie, rodzice mogą usunąć ochronną nakrętkę i pozwolić mu pić z otwartego kubka. W pociągu czy samochodzie sprawdzi się kolorowy, lekki bidon. Niektóre modele mają termiczne ścianki utrzymujące temperaturę napoju oraz giętkie słomki.

Kubki do kawy

Przydają się w domu i w pracy. Kawa od dawna jest uważana za napój o cudownych, pobudzających właściwościach. Dzisiaj ludzie wypijają jej bardzo dużo, a dla wielu rozpoczęcie dnia bez kubka tego gorącego napoju jest niemożliwe. Niektóre rodzaje kawy takie jak latte z dużą ilością mleka pije się w szklankach, inne, takie jak espresso w maleńkich filiżankach. Do kawy rozpuszczalnej najczęściej używa się kubka. Na uwagę zasługują te zmieniające kolor lub nadruk pod wpływem ciepła. Ciekawostką są także: kubek z wirnikiem i z podgrzewaczem do ciastek. W pierwszym po naciśnięciu przycisku uruchamia się wir, a kawa z cukrem i mlekiem miesza się sama. Dla łasuchów wymyślono kubek, z otworem na ciastko, które podgrzewa się od gorącej kawy. Producenci oferują też duży wybór kubków termicznych. Jeśli chodzimy na piesze wyprawy i kubek z ciepłą kawą chcemy schować do plecaka, warto zwrócić uwagę na jego szczelność. Jeśli jeździmy do pracy samochodem i w nim wypijamy poranną kawę, ważne żeby średnica kubka była dopasowana do uchwytu w aucie.

Kubki z nadrukiem

To wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Można zamieścić na nich wspólne zdjęcie z przyjacielem, które będzie przywoływać miłe wspomnienia.

Sprawdzą się także, jako gadżety reklamowe. Klient, który otrzyma taki kubek, na pewno zapamięta daną firmę na dłużej. W sklepach można znaleźć kubki z różnych materiałów, o zabawnych kształtach i w szerokiej gamie kolorystycznej. Dlatego kubki często oprócz walorów praktycznych pełnią również funkcję dekoracyjną.

Odkryj nasz szeroki asortyment kubków na WestwingNow i kup swój ulubiony model!