Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150
Westwing Collection

Krzesło tapicerowane z aksamitu Skyler

839,90 złzawiera VAT

Informacje o produkcie

materiał

Tapicerka: aksamit (poliester) 50 000 cykli w teście Martindale'a Wypełnienie: pianka Gęstość: 25 kg/m³ Nogi: metal pokryty aksamitem (poliester)

Kolor

Tapicerka: szary Nogi: szary, odcienie złotego

wymiary

Wymiary całkowite: - szerokość 48 cm - wysokość 85 cm - głębokość 57 cm Wymiary siedziska: - szerokość 48 cm - wysokość 49 cm - głębokość 45 cm

Dodatkowe informacje

Krzesło tapicerowane z aksamitu Odporność na ścieranie: 50 000 cykli w teście Martindale'a Należy pamiętać, że kolor aksamitu może się zmieniać w zależności od kierunku padania światła Produkt dostarczany w pełni zmontowany, gotowy do użycia zaraz po rozpakowaniu

Numer produktu: 106218

Informacje o dostawie

Gwarantujemy proste i przyjemne zakupy. Twoje zamówienie zostanie bezpiecznie zapakowane i dostarczone do Twojego domu.

Duże i nieporęczne produkty są również dostarczane pod wskazany adres dostawy. Podczas składania zamówienia należy pamiętać o podaniu numeru telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu dostawy.

Informacje o marce

Nasza kolekcja Westwing jest wyjątkowa: łączy ponadczasowe wzornictwo z aktualnymi trendami, aby Twój dom stał się najpiękniejszym miejscem na świecie. Oprócz klasycznego designu, oferujemy meble i akcesoria do każdego wnętrza, od boho aż po styl elegancki.