Komplety pościeli i prześcieradła: pomarańczowy

9 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Idealna pościel pomarańczowa

W sypialni idealnie będzie wyglądać pościel pomarańczowa, która pasuje do wielu różnych aranżacji. Najczęściej spotykanymi rodzajami materiału, z jakich wyprodukowana jest pościel pomarańczowa są bawełna i bawełna satynowa. Komplet bielizny pościelowej z tych tkanin cechuje się miękkością włókna i dużą wytrzymałością. Dobrze przepuszczają powietrze i pozwalają oddychać skórze. Pościel pomarańczowa z tych materiałów jest całoroczna – idealnie nadaje się zarówno na okres letni, jak i zimowy. Cena kompletów pościeli jest różna, w dużej mierze zależy od tkaniny, z jakiej jest wykonana, oraz jej rozmiarów.

Pomarańczowa pościel do sypialni

Do sypialni o jasnych ścianach, jak biel, écru, najlepiej wybrać komplet pościeli o stonowanym odcieniu. Intrygująco prezentuje się satynowa pościel pomarańczowa o barwie miedzi. Delikatny połysk materiału będzie pięknie wyglądać zarówno w świetle dziennym, jak i przy subtelnym oświetleniu nocnej lampki. Można również wybrać komplet pościeli dwukolorowej. Idealnymi kolorami do sypialni o jasnych ścianach będzie pościel w kolorach marchewkowym i mlecznej czekolady. Jako dekorację warto położyć na łóżku dekoracyjne poduszki w o ton ciemniejszym odcieniu.

Warto zdecydować się na zdecydowane kolory w pokoju sypialnym. Interesująco będzie wyglądać sypialnia, w której jedna ściana, najlepiej ta, przy której postawiona jest górna strona łóżka, zostanie pomalowana na kolor soczystej zieleni lub fioletu, podczas gdy reszta ścian pozostanie biała. W takim wnętrzu idealnie będzie się prezentować gładka pościel pomarańczowa w ciemnym odcieniu. Dobrze będzie też wyglądała wzorzysta, pomarańczowo-czerwona pościel z nieregularnymi białymi akcentami. Aby dodatkowo rozjaśnić sypialnię, warto powiesić w oknach zasłony z organzy w kolorze nieco jaśniejszym niż leżąca na łóżku pościel pomarańczowa.

Pościel pomarańczowa w pokoju dziecka

Do dziecięcej sypialni najlepszym wyborem będzie przyjazna dla skóry pościel bawełniana lub flanelowa. Standardowy komplet bielizny pościelowej, pasującej na dziecięce łóżko, składa się z poszewek na dwie poduszki o wymiarach 80 cm na 80 cm i powłoczki na kołdrę 135 cm na 200 cm. Pościel pomarańczowa na łóżko malucha powinna być wzorzysta. Jednymi z popularniejszych obecnie wzorów są sówki. Patchworkowa pościel pomarańczowa z tymi rysunkami idealnie nadaje się do dziecięcej sypialni. Na łóżko starszego dziecka dobrym wyborem będzie kolorowa pościel z nadrukiem w geometryczne kształty. Będzie ładnie się prezentować w pokoju o jednokolorowych ścianach i jasnych meblach. Komplety pościeli i prześcieradła pomarańczowe to gwarancja dobrego samopoczucia przed zaśnięciem i pozytywnej energii po przebudzeniu.