Komplety naczyń

46 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Zastawa stołowa do każdego domu

Duża zastawa stołowa, a może mały serwis na kameralne spotkanie w gronie znajomych? W WestwingNow oferujemy wszystko, co niezbędne do eleganckiego nakrycia stołu. Starannie wyselekcjonowane filiżanki, talerze, miski, kubki, salaterki, sztućce i naczynia kuchenne zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców.

W niemal każdym domu komplety naczyń, czyli serwis naczyń stołowych o jednorodnej stylistyce, wykonanych z jednego materiału. Jest on częścią zastawy stołowej. Serwisy dzielą się na obiadowe, kawowe, są także serwisy śniadaniowe. Z olbrzymiej liczby dostępnych produktów każdy może wybrać to, co odpowiada jego potrzebom i pasuje do stylistyki wnętrza.

Nowoczesna zastawa stołowa – postaw na kształt i kolor!

Współczesne trendy aranżacyjne pozwalają na pewną dozę dowolności w doborze poszczególnych elementów zastawy. Jeszcze niedawno stawiano na klasyczne, okrągłe talerze, półmiski i filiżanki. Obecnie, – jeśli chodzi o kształt – modna jest nowoczesna zastawa stołowa. Komplety naczyń mogą składać się z kwadratowych lub prostokątnych talerzy, o brzegach prostych lub układających się w lekką falę.

Nowoczesna zastawa stołowa to również mocne kolory oraz widoczne zdobienia. Popularne są serwisy w jednym kolorze, zestawiające naczynia o dwóch podobnych odcieniach (np. błękitne talerze do zupy oraz granatowe talerze płaskie) oraz łączące pasujące do siebie barwy (np. brązowe talerze i zielone filiżanki). Nowoczesna zastawa stołowa często jest także ozdobiona kolorowymi wzorami, np. motywami kwiatowymi, roślinnymi, paskami, kropkami, a nawet rysunkami nawiązującymi do kultury ludowej.

  • Talerze? Zazwyczaj okrągłe. Do tego przyzwyczaja tradycja. Lecz zwolennicy nowoczesnej formy sięgają coraz częściej po komplety naczyń mniej typowe, na przykład kwadratowe. Zastawa obiadowa kwadratowa stała się modna kilka lat temu i mimo upływającego czasu ich popularność nie maleje. Wręcz przeciwnie. Można zaryzykować stwierdzenie, że naczynia na planie kwadratu stają się wręcz klasyką awangardy.
  • Talerze obiadowe to największe spośród wszystkich talerzy. Z reguły mają średnicę około 27 cm. Służą nie tylko do serwowania dań obiadowych. Ze względu na swoje wymiary mogą wystąpić w roli patery czy półmiska podczas domowego przyjęcia. Ich wielkość pozwala na aranżację i odpowiednią ekspozycję serwowanego dania.

Spędzanie wielu godzin w kuchni może wydawać się męczące. A takie sytuacje się zdarzają, gdy przychodzą święta, uroczyste obiady czy urodziny naszych dzieci. Warto wówczas mieć pod ręką funkcjonalne komplety naczyń jak i naczynia kuchenne.

Unoszący się w powietrzu aromat świeżo parzonej herbaty… Czy może być coś przyjemniejszego niż popołudniowy five o’clock? W WestwingNow cenimy ludzi z pasją, dlatego znaczną część naszej oferty stanowią meble i akcesoria do kuchni. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi: zestawy garnków i patelni, zastawę stołową. Elegancki serwis do herbaty? Elegancki serwis do herbaty uświetni nie jedno popołudniowe spotkanie. Warto wybrać taki, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom i upodobaniom. Wygodny fotel i filiżanka gorącego napoju to wszystko, co niezbędne do popołudniowego relaksu.

A może idealny serwis kawowy na eleganckie, rodzinne spotkanie? Podobają się Ci się kolorowe filiżanki do kawy o fantazyjnych kształtach? A może cenisz wyjątkowe dodatki w stylu vintage? WestwingNow to najlepsze miejsce na zakup kompletu naczyń!

Odkryj nasz szeroki asortyment kompletów naczyń na WestwingNow i kup swój ulubiony model!