Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Girlandy świąteczne

9 Produkty

Girlandy świąteczne na Boże Narodzenie

Girlandy świąteczne, zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia cieszą się dużym zainteresowaniem. Przygotowania do kolacji wigilijnej rozpoczynamy zazwyczaj od dekoracji wnętrza. W sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz najpiękniejsze propozycje dodatków, które ozdobią dom, budując wyjątkowy klimat i podkreślając każdy rodzaj aranżacji. Girlandy świąteczne to proste ozdoby, które możesz zawiesić na ścianie, kominku, nad oknem, czy nawet na choince zamiast tradycyjnych światełek, a nawet bombek.

Girlandy świąteczne - rodzaje

Najprostsze, a zarazem chyba najpiękniejsze girlandy świąteczne to te wykonane z gałązek najczęściej jodłowych. Żywych lub sztucznych – do wyboru w zależności od miejsca gdzie mają zawisnąć. Możesz również sprawdzić te wykonane np. z grubo plecionego sznura jutowego wraz z lampkami tworząc tym samym oświetlenie świąteczne. Girlanda świąteczna może być również wykonana z dodatkowych elementów takich jak kiście jarzębiny, szyszki czy dekoracyjne gałązki.

Girlanda świąteczna – oryginalna dekoracja do domu

Girlandy świąteczne będą pasować do każdego stylu wykończenia wnętrz. Możesz wykorzystać je jako wianki świąteczne, które zdobić mogą świąteczny stół w połączeniu ze świąteczną świecą, jako dekorację nad kominkiem czy na drzwiach wejściowych. W salonie lub sypialni można zawiesić ozdobne girlandy, wykonane z iglastych gałązek z odpowiednim przybraniem. Magiczny klimat zapewnią przymocowane na ścianie świecące łańcuchy, girlandy choinkowe, które podkreślają uroczysty charakter nadchodzących świąt. Świąteczne napisy, gdzie króluje girlanda świąteczna to też świetny sposób na przyozdobienie mieszkania – umieszczone w przedpokoju przywitają świątecznych gości już od samego progu.

Girlandy świąteczne na WestwingNow

Choinki, wieńce, łańcuchy, a w końcu wszelkiego rodzaju figurki czy słoiczki… Na WestwingNow kupisz nie tylko girlandy świąteczne ale i całą masę świątecznych dekoracji, które podkreślą magię tego wspaniałego okresu w ciągu roku. Jeśli stawiasz jednak na klasyki, wybieraj spośród girland zarówno tradycyjnych ze sztucznych gałązek jak i tych wyposażonych w lampy LED lub dodatkowe dekoracje. Dla nas bardzo ważna jest też jakość, dlatego oferowane przez nas produkty posłużą Ci przez długie lata.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000