Niebieskie dywany

57 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Połączenia idealne

Niebieski uchodzi za barwę neutralną, dlatego świetnie nadaje się zarówno, jako tło, jak i barwa występująca w dodatkach. Jeśli urządzając wnętrze mamy do dyspozycji białe ściany, wybór koloru niebieskiego, jako wiodącej barwy dodatków jest w pełni uzasadniony. Niebieski świetnie się sprawdzi na poduszkach i dywanach. Dywan w tym kolorze jest stworzony do tego, aby współgrać na przykład z naturalnym, śnieżnobiałym otoczeniem. Takie połączenie wprowadza do pomieszczenia wiele spokoju, świeżości oraz harmonii. Pokój w takiej kolorystyce stanie się miejscem, w którym będzie można odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Również zestawienie szarości z błękitem zawsze wygląda dobrze. Spokojne, szare ściany oraz niebieskie akcesoria sprawią, że wystrój będzie spójny i kompletny, bez względu na styl aranżacji wnętrza. Oczywiście ważne jest, aby dobrać odcienie obu barw tak, aby miały podobne nasycenie.

Dywan niebieski w stylu skandynawskim

Obecnie bardzo popularny w wystroju wnętrz jest styl skandynawski. Charakteryzuje go prostota i wygoda. Kwintesencją tego stylu są jasne i dobrze nasłonecznione pomieszczenia, często wypełnione wygodnymi siedzeniami i poduszkami. Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy marzą o stworzeniu pokoju w skandynawskim stylu, jest zaopatrzenie się w dywan niebieski, który skutecznie przełamie wszechogarniającą biel i wprowadzi do wnętrza nieco chłodnego, północnego klimatu. Szczególnie dobrze będzie prezentować się dywan niebieski typu shaggy. Jego długie włosie oraz niezwykła miękkość i ciepło, które daje wełna, będą współgrać z przytulną aranżacją w stylu skandynawskim.

Niebieskie dywany w różnych odsłonach

Na WestwingNow znajdziesz szeroką ofertę dywanów w szerokiej gamie odcieni niebieskiego. Proponujemy dywany wykonane z różnych tkanin. Największą popularnością cieszy się naturalna wełna, miękka, antyalergiczna i doskonałej jakości. Dywany z wełny zazwyczaj są ręcznie tkane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Posiadamy też w ofercie dywany ze skóry jagnięcej i owczej barwionej na niebiesko, oraz maty z winylu, które do złudzenia przypominają dywany, a mają tę przewagę, że mogą być też stosowane na zewnątrz.