Szukaj
WestwingNow Logo
140 zł dla CiebieBezpłatna przesyłka od 150 zł

Vandeheg


Holenderska firma G. van de Heg B.V. została założona w 1965 roku przez Geurta van de Hega i przez lata rozwijała się jako niezależny biznes rodzinny. Innowacyjny sposób zarządzania oraz zespół pełen entuzjazmu i kreatywności sprawiły, że firma istnieje na rynku już 50 lat i jest liderem branży oświetleniowej oferującym szeroki wybór lamp .


Vandeheg tworzy swoje produkty w oparciu o wnikliwe analizy rynkowe i najnowsze trendy w dziedzinie oświetlenia i dekoracji wnętrz. Lampy projektowane są przez doświadczony zespół specjalistów i produkowane w firmowych fabrykach w Europie, Indiach i Chinach, co wpływa na zachowanie najwyższych norm.


Vandeheg: filozofia firmy


Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona odbiorców, firma zwraca szczególną uwagę na niepowtarzalny styl swoich produktów i niebanalne wzornictwo. Nowe modele często powstają w oparciu o współpracę z klientami oraz eksperymenty z formami i materiałami. Produkty tej firmy urozmaicą każde wnętrze i sprawią, ze nabierze elegancji i klasy. Właściwe oświetlenie ma wpływ na to, jak prezentuje się każdy dom. Wyjątkowe oprawy oraz ciepło i delikatne światło ozdobią go na długie lata.

5o lat istnienia firmy

1 kwietnia 2015 roku firma Vandeheg obchodziła swoje pięćdziesięciolecie. To 50 lat doświadczenia w branży, współpracy z ponad 15 krajami oraz rozwoju wspaniałego zespołu pracowników. Tej jakości nie da się podrobić. Dzięki świetnej współpracy z dziesiątkami dużych dystrybutorów i tysiącami sklepów oświetleniowych oraz sklepów wyposażenia wnętrz w Europie, produkty marki Vandeheg trafiają do szerokiej ilości konsumentów.

Celem współpracy z wieloma markami, takimi jak Aliveo, Light'65, Golden Sun itp. jest kompleksowa zaspakajanie potrzeb wielu grup konsumenckich na całym świecie. Pozwala to uniknąć stresu wyboru i ułatwia sprzedawcy wybór asortymentu najlepiej odpowiadającego klientowi.

Vandeheg – oferta dla firm

Szeroki asortyment oferuje rozwiązania dla rynku biznesowego w zakresie oświetlenia funkcjonalnego na przykład w zakładach produkcyjnych, halach firmowych, garażach i instytucjach. Marka spełnia wszelkie międzynarodowe wymogi techniczne. Dzięki szerokiej gamie oświetlenia mieszkaniowego, marka ma w swojej ofercie również oświetlenie nastrojowe dla segmentów takich jak catering, biura, hotele i parki rekreacyjne. Oświetlenie to może być również dopasowane do przeróżnych styli aranżacyjnych.

Lampy '65

Lampy '65 to proste oświetlenie, bez fanaberii i zbędnego balastu. Ładne i modne, a jednocześnie wytrzymałe i stylowe. Wpasują się do stylizacji retro i industrialnym o charakterze nowoczesnym. Od 1965 roku marka zaopatrza rynek w stylowe lampy. Lampy posiadają charakter stylów sprzed kilkudziesięciu lat a jednocześnie idą z nurtem nowoczesnych rozwiązań i wymogów technicznych. Firma ma bogate i wieloletnie doświadczenie na rynku, ponieważ dostarcza je od wielu pokoleń.

Vandeheg – życie

Firma oprócz oferty standardowych lamp oferuje również systemy lamp sensorycznych. System czujników zapewnia komfort i bezpieczeństwo w domu. Poprzez zainstalowanie tych sensorów w mieszkaniu lub jego okolicy, można skontrolować to, co się dzieje. Jest to gwarancja bezpieczeństwa w twoim domu i okolicy, nawet jeśli jesteś daleko poza domem. Wszelkie informacje przekazywane są poprzez centrale. System ten otrzymał niemiecką nagrodę „Smarthome Award 2015” oraz nominację do nagrody "Newcomer Innovationspreis Altenpflege 2015".

Produkty Vandeheg

Lampy Vandeheg przekonują doskonałą jakością światła oraz stylowym wyglądem. W produkcji firma przywiązuje szczególną wagę do ciągłego rozwoju technicznego. Z tego powodu większość twoich lamp i żarówek produkowana jest tylko w Europie. W niektórych przypadkach produkcja odbywa się na Dalekim Wschodzie, ale i tu marka zwraca uwagę na ścisłą zgodność z wytycznymi firmy. Vandeheg jest zawsze na bieżąco pod względem nowinek technologicznych. Dzięki kloszom wysokiej jakości światło lamp nie jest ani zbyt jasne, ani zbyt ciemne. Gwarantuje to, że oryginalność i elastyczność są normą. Oto najpopularniejsze produkty marki Vandeheg:

  • Lampy podłogowe
  • Lampy stołowe
  • Kinkiety

Vandeheg a style

Marka Vandeheg ma w swojej ofercie różne style w swojej ofercie produktów, tak aby odpowiednia oprawa znalazła się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub biurowym. Linia "Natural Life" charakteryzuje się naturalnymi kolorami i materiałami, takimi jak drewno, beton oraz szkło. Lampy z tej kolekcji są szczególnie odpowiednie dla Scandi Chic. Linia "Trendy" zaskakuje unikalnymi kształtami i nowoczesnymi materiałami. Linia "Modern" składa się głównie z lamp o otwartym kloszu. Oznacza to, że światło, która wydobywa się z klosza jest mocne i pada bezpośrednio na punkt. Lampy z linii Industrial są bardzo wytrzymałe i zwykle składają się z metalu. Linia "Residence" inspirowana jest stylem lat trzydziestych. Lampy Vandeheg w tej kolekcji charakteryzują się ponadczasowymi materiałami i kształtami.

Odkryj nasz szeroki asortyment produktów marki Vandeheg na WestwingNow i kup swój ulubiony model!

Vandeheg

Holenderska marka Vandeheg już od 50. lat słynie z produkcji lamp urzekających surowością i elegancją. Jej projektanci czepią inspirację ze stylowych loftów, uwielbianych przez mieszkańców Amsterdamu. W kolekcjach firmy znajdziesz oryginalne oświetlenie z industrialną nutą, ale także bardziej eleganckie i nowoczesne modele lamp.
1 Produkty