Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Micadoni Home

Micadoni Home

Meble Micadoni Home łączą w ponadczasową estetykę i nowoczesną funkcjonalność. Każdy element kolekcji jest produkowany w Europie, a ich wysoka jakość i piękny design już od lat zachwycają miłośników dobrze urządzonych wnętrz.
28 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Micadoni Home: nowoczesna estetyka o ponadczasowym wyglądzie i współczesna funkcjonalność

Micadoni Home ma za sobą wiele lat doświadczenia w branży home & living oraz niegasnącą pasję do designu. Marka oferuje produkty luksusowe, będące w zasięgu ręki. Wszystko dzięki bogatemu portfolio, w którym znajdują się produkty tapicerskie i dekoracyjne w szerokiej gamie kolorystycznej, dostosowanej do współczesnego stylu życia.

Klienci kochający stylowe, eleganckie i wygodne meble do domu chętnie urządzą swoje mieszanie korzystając z oferty Micadoni Home. Każdą kolekcję charakteryzują: wyrafinowane formy, dbałość o szczegóły i uważne wykończenia. Micadoni zachęca swoich klientów do łączenia różnych produktów, które wspólnie tworzą komfortowe, harmonijne i spersonalizowane wnętrza. Wysokiej jakości materiały wykorzystywane do produkcji wszystkich kolekcji dają gwarancję, że każdy produkt wygląda wspaniale i jest niezwykle trwały.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000