Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Iker

Iker

Wysoka jakość, odpowiedzialność, rozwój, styl i wrażliwość – tymi zasadami od ponad 30 lat marka Iker kieruje się w tworzeniu designerskich mebli. W swojej produkcji stawia na najlepsze rzemieślnicze tradycje oraz wdraża nowe technologie, z dumą prezentując meble, które odpowiadają na każde gusta konsumentów.
11 Produkty

Iker - tradycyjne rzemiosło i nowe technologie

Iker nie jest producentem z rynku masowego. Marka docenia ducha tradycyjnego rzemiosła z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dlatego produkuje swoje meble w Polsce, korzystając z wiedzy i doświadczenia wyjątkowych specjalistów.

Iker współpracuje ze świadomymi ekologicznie i zaawansowanymi technologicznie dostawcami materiałów konstrukcyjnych, tapicerki i akcesoriów, co pozwala marce oferować produkty najwyższej jakości.

W procesie projektowania Iker współpracuje z szeregiem wiodących projektantów z Europy. Ich najlepiej sprzedająca się linia produktów została opracowana przez WertelOberfell Design Studio z Niemiec. Wszystkie projekty marki Iker podążają za zmieniającymi się trendami i są dostosowywane do oczekiwań klientów. Zachowują jednocześnie rozpoznawalne cechy wzornicze we wszystkich kategoriach produktowych. Dzięki temu każda kolekcja wyróżnia się we wnętrzach.

Marka dba o jakość, środowisko, stylowe rozwiązania i opinię klientów. Dlatego materiały, z których tworzą, posiadają wysokie parametry techniczne i pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Najnowocześniejszy zakład produkcyjny firmy Iker znajduje się na południu Polski, gdzie grupa wykwalifikowanych i bardzo doświadczonych pracowników daje życie każdemu projektowi. Dzięki dedykowanemu i ciągłemu doskonaleniu procesów produkcyjnych powstają meble przyjazne środowisku.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000