Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
  BOBOCHIC PARIS

  BOBOCHIC PARIS

  Francuska firma Bobochic Paris proponuje nową wizję aranżacji wnętrz. Marka swoje meble tworzy z pasją i najwyższą jakością wyłącznie w Europie, a wszystko po to, aby osiągnąć najważniejszy cel: spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To właśnie ich potrzeby i gusta są największą inspiracją dla projektantów Bobochic Paris.
  29 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Bobochic Paris: meble z Francji

  Bobochic Paris to marka 100% made in France, która produkuje meble w Europie.

  Bobochic została założona w 2017 r. przez Sebastien Réa i Emmanuel Mendes. Narodziła się online, zdobywając popularność poprzez social media. Misją marki jest tworzenie designerskich mebli dla każdego, bez kompromisów w jakości produktów oraz związanych z nimi usług.

  Produkty i style, które dominują w ofercie Bobochic Paris

  Bobochic produkuje meble, które stają się ozdobą każdego pomieszczenia w domu. Od salonu, w którym można postawić ich sofy, przez łazienkę, sypialnię, aż po kuchnię.

  Proponują nową wizję mebli, które mają być nowoczesne i dynamiczne, inspirowane trendami ze świata technologii, kultury i sztuki. Zaprojektowane przez nich meble wyróżniają się niebanalnym designem oraz wysoką jakością. Czerpią ze stylów skandi i industrialnego z domieszką boho. Wszystko to łączy francuska elegancja i bogate zaplecze kulturowe, dzięki czemu każdy ich produkt jest wyjątkowy.