Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
BOBOCHIC PARIS

BOBOCHIC PARIS

Francuska firma Bobochic Paris proponuje nową wizję aranżacji wnętrz. Marka swoje meble tworzy z pasją i najwyższą jakością wyłącznie w Europie, a wszystko po to, aby osiągnąć najważniejszy cel: spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To właśnie ich potrzeby i gusta są największą inspiracją dla projektantów Bobochic Paris.
21 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Bobochic Paris: meble z Francji

Bobochic Paris to marka 100% made in France, która produkuje meble w Europie.

Bobochic została założona w 2017 r. przez Sebastien Réa i Emmanuel Mendes. Narodziła się online, zdobywając popularność poprzez social media. Misją marki jest tworzenie designerskich mebli dla każdego, bez kompromisów w jakości produktów oraz związanych z nimi usług.

Produkty i style, które dominują w ofercie Bobochic Paris

Bobochic produkuje meble, które stają się ozdobą każdego pomieszczenia w domu. Od salonu, w którym można postawić ich sofy, przez łazienkę, sypialnię, aż po kuchnię.

Proponują nową wizję mebli, które mają być nowoczesne i dynamiczne, inspirowane trendami ze świata technologii, kultury i sztuki. Zaprojektowane przez nich meble wyróżniają się niebanalnym designem oraz wysoką jakością. Czerpią ze stylów skandi i industrialnego z domieszką boho. Wszystko to łączy francuska elegancja i bogate zaplecze kulturowe, dzięki czemu każdy ich produkt jest wyjątkowy.

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000