Szukaj
WestwingNow Logo
140 zł dla CiebieBezpłatna przesyłka od 150 zł

Dekoracje adwentowe

1 Produkty

Dekoracje adwentowe umilają nam wszystkim czas niecierpliwego oczekiwania na najpiękniejszy dzień w roku. To najbardziej emocjonujący czas, pełen oczekiwania, ale i pracy. Zorganizowanie idealnego Bożego Narodzenia wymaga nie lada wysiłku od całej rodziny, ale jest to także czas radosnych przygotowań.

W ten wyjątkowy czas udekoruj swój dom najpiękniejszymi dekoracjami adwentowymi i przeżyj ten wyjątkowy okres w stylu Westwing. Nasza starannie skomponowana paleta adwentowych inspiracjipomorze Ci stworzyć wyjątkowy świąteczny klimat już od pierwszych dni grudnia.

Nasza rekomendacje - odkryj najpiekniejsze dokoracje adwentowe

Nie ma nic piękniejszego niż starannie udekorowany dom. Wnętrza stają się cieplejsze i bardziej gościnne. Oprócz klasycznych świątecznych dekoracji, które obowiązkowo trafią do Twojego domu, postaw na typowe adwentowe ozdoby, które wybrali dla Was nasi projektanci wnętrz.

  • Wieniec adwentowy Nicola to elegancka kompozycja z naturalnych szyszek przyozdobiony świerkowymi gałązkami i srebrnymi koralikami. Nietypowy podłużny kształt “wieńca” pozwoli umieścić go na parapecie, tak aby był widoczny z zewnątrz.
  • Podobny cel przyświecał projektantom świecznika Fungo. Elegancka i prosta forma świetnie zaprezentuje się w oknie. Świecznik wykonany jest ze powlekanego metalu w złotym odcieniu.
  • Świecznik Advent to propozycja dla tych, który woleliby wyeksponować adwentową dekorację na stole. Zaprojektowany na planie koła udekorowany został złocistymi gwiazdami, pieknie kontrastującymi z drewnianą podstawą świecznika.
  • Kalendarz adwentowy Leaf to kolejna nietuzinkowa propozycja. Ma on formę świecy, która spalając się, wskazuje na kolejne dni. Propozycja od Broste Coppenhagen jak zwykle utrzymana jest w niezwykle eleganckich stonowanych odcieniach - w tym wypadku zieleni.
  • Ozdobna skarpeta świąteczna idealnie nada się do powieszenia na kominku, przypominając o słodkiej nagrodzie gwiazdkowego prezentu. Postawiliśmy głównie na klasyczne projekty, śmiało sięgające po charakterystyczne bożonarodzeniowe barwy - złoto, czerwień i zieleń.

Zacznij przygotowania do Bożego Narodzenia

Adwent to wspaniały czas pełen tajemnic i radości. Dni staja się coraz krótsze, a ciepło domowego ogniska kusi jeszcze bardziej. Z naszymi propozycjami na dekoracje adwentowe wykreujesz niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt.